kHz ~Kosova Hackers Zone~
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Faqe falas me domenin .mp

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 16
Join date : 2012-06-20

PostSubject: Faqe falas me domenin .mp   Thu Jun 21, 2012 7:10 am


Po iken koha kur faqet falas krijoheshin me ane te subdomeneve dhe po vjen ajo e faqeve qe krijohen ne domene te nivelit te pare.
http://chi.mp/ eshte nje sherbim qe i mundeson secilit brenda disa minutave dhe pa paguar asnje qindarke, te krijoje nje faqe falas duke perdorur domenin .mp
.MP i perket nje entiteti shteteror, pjese e SHBA, qe quhet Ishujt e Marianeve Veriore.
Faqja qe krijon aty ka vetem disa elemente bazike dhe nuk mund te presesh te krijosh dicka komplekse, por fakti qe kete faqe e krijon me nje domen te nivelit te pare do te thote shume, sidomos per ato persona private qe kerkojne te ndertojne nje faqe personale te vogel.

Vizitoni http://chi.mp/ per te pare nga afer ato qe ofron ky sherbim.
Back to top Go down
View user profile http://khz-cr3w.board-directory.net
 
Faqe falas me domenin .mp
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Mir Se Vini Ne Forum :: Hacking Fillestar-
Jump to: